Záhradný čajový stolík polyratan Dekorhome Sivá
38.90 €
Do obchodu
Vychutnajte si príjemnú šálku kávy či čaju u tohto okrúhleho čajového stolíka. Nielen, že sa príjemne používa, ale navyše vo vašej záhrade, na balkóne alebo... Celý popis
Popis
Vychutnajte si príjemnú šálku kávy či čaju u tohto okrúhleho čajového stolíka. Nielen, že sa príjemne používa, ale navyše vo vašej záhrade, na balkóne alebo na terase zaujme na prvý pohľad.
Tento vonkajší stolík vyrobený z PE ratanu odolného voči poveternostným vplyvom sa ľahko čistí, je odolný a vhodný na každodenné použitie. PP doska pod stolovou doskou a oceľový rám s práškovým nástrekom mu dodávajú na pevnosti a odolnosti. Stôl sa tiež skvele hodí na servírovanie nápojov a občerstvenia, ktoré tak budete mať pekne po ruke.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:PE ratan / práškovo lakovaná oceľ / PP doska
Rozmery:priemer: 45 cmšírka: 45 cmhĺbka: 45 cmvýška: 46,5 cm
Hmotnosť:2,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 45 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,4 kg |
| PRIEMER | 45 cm |
| VÝŠKA | 46,5 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Umelý ratan |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 2400.000g |