Záhradný čajový stolík polyratan Dekorhome Hnedá / čierna
70.80 €
Do obchodu
Vychutnajte si svoju šálku kávy či čaju u tohto rustikálneho čajového stolíku. Nielen, že sa príjemne používa, ale navyše vo vašej záhrade alebo na terase... Celý popis
Popis
Vychutnajte si svoju šálku kávy či čaju u tohto rustikálneho čajového stolíku. Nielen, že sa príjemne používa, ale navyše vo vašej záhrade alebo na terase zaujme na prvý pohľad. Stolík ponúkame v štyroch farebných variantoch: čierna / sklo, čierna / akácie, sivá / sklo a sivá / akácie.
Práškovo lakovaný oceľový rám je pokrytý klimaticky odolným PE ratanom s ochranou proti UV žiareniu. Stolík vám preto zaručí dlhé roky spokojného vonkajšieho používania. Stolná doska je vyrobená z tvrdeného bezpečnostného skla zasadeného v pevnom podstavci a ľahko sa čistí a udržiava.
Montáž stola je jednoduchá.
Farba:čierna / skločierna / akáciesivá / sklosivá / akácie
Farbu stolíka vyberte vo variantoch produktu.
Materiál:oceľ / polyratan / sklo / akáciové drevo
Rozmery:šírka: 41,5 cmhĺbka: 41,5 cmvýška: 43 cm
Hmotnosť:6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Priehľadná |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HĹBKA | 41,5 cm |
| ŠÍRKA | 41,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá / čierna |
| Hmotnosť | 6000.000g |