Záhradný čajový stolík polyratan Dekorhome Čierna / sivá
78.40 €
Do obchodu
Vychutnajte si svoju šálku kávy či čaju u tohto rustikálneho čajového stolíku. Nielen, že sa príjemne používa, ale navyše vo vašej záhrade alebo na terase... Celý popis
Popis
Vychutnajte si svoju šálku kávy či čaju u tohto rustikálneho čajového stolíku. Nielen, že sa príjemne používa, ale navyše vo vašej záhrade alebo na terase zaujme na prvý pohľad. Stolík ponúkame v štyroch farebných variantoch: čierna, čierna / sivá, hnedá / čierna a hnedá / sivá.
Oceľový rám s práškovým nástrekom je pokrytý klimaticky odolným PE ratanom s ochranou proti UV žiareniu, preto vám tento stolík poskytne dlhé roky spokojného vonkajšieho používania. Pevná stolná doska je vyrobená z tvrdeného bezpečnostného skla, ktoré sa ľahko čistí a udržiava. Ak práve záhradné stolík nepoužívate, môžete ho ľahko sklopiť a ušetriť tak miesto.
Montáž stola je jednoduchá.
Farba:čiernačierna / siváhnedá / čiernahnedá / sivá
Farbu stolíka vyberte vo variantoch produktu.
Materiál:polyratan / oceľ / tvzrené sklo / akáciové drevo
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 75 cm
Hmotnosť:9 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / sivá |
| Hmotnosť | 9000.000g |