Záhradný bistro stolík plast Dekorhome Biela
103.40 €
Do obchodu
Vychutnajte si popoludňajší čaj alebo malé občerstvenie s rodinou a priateľmi okolo nášho záhradného stolíka! Prinesie na váš dvorček, záhradu alebo terasu... Celý popis
Popis
Vychutnajte si popoludňajší čaj alebo malé občerstvenie s rodinou a priateľmi okolo nášho záhradného stolíka! Prinesie na váš dvorček, záhradu alebo terasu pekné oživenie. Záhradný stolík ponúkame v troch farebných variantoch: biela, zelená a antracit.
Záhradný stôl je vyrobený z klimaticky odolného, bezúdržbového plastu s dlhou životnosťou, je teda vhodný pre dlhodobé a každodenné používanie. Keď ho práve nepotrebujete, môžete ho zložiť, aby ste ušetrili miesto. Vzhľadom k jeho ľahkej konštrukcii sa stôl ľahko prenáša. Žiadna montáž nie je nutná.
Farba:bielazelenáantracit
Farbu stolíka vyberte vo variantoch produktu.
Materiál:plast
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 72 cm
Hmotnosť:7,7 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Plast |
| VÝŠKA | 72 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| DEKOR | Antracit |
| HMOTNOSŤ | 7,7 kg |
| HĹBKA | 70 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 7700.000g |