Záhradný bistro stolík Krémová / sivá
193.30 €
Do obchodu
Vychutnajte si popoludňajší čaj alebo malé občerstvenie s rodinou a priateľmi okolo tohto bistro stolíka. Prinesie na váš dvorček, záhradu alebo balkón pekné... Celý popis
Popis
Vychutnajte si popoludňajší čaj alebo malé občerstvenie s rodinou a priateľmi okolo tohto bistro stolíka. Prinesie na váš dvorček, záhradu alebo balkón pekné oživenie. Záhradný stolík ponúkame v štyroch farebných variantoch.
Farba:šampanské / siváčierna / hnedáčierna / siváčierna / teak (svetlo hnedá)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polywood (plast) / hliník
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 74 cm
Hmotnosť:11 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| HĹBKA | 70 cm |
| DEKOR | Teakové drevo |
| MATERIÁL | Hliník |
| MATERIÁL | Polywood |
| MATERIÁL DOSKY | Polywood |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová / sivá |
| Hmotnosť | 11000.000g |