Záhradný bistro set 3 ks skladací FILAX Rojaplast
62.90 €
Do obchodu
Set záhradného skladacieho nábytku vyrobený z tropického dreva - akácie. Akácia ako tvrdé drevo zaručuje dlhú životnosť a zároveň nenáročnú údržbu. Drevo je... Celý popis
Popis
Set záhradného skladacieho nábytku vyrobený z tropického dreva - akácie. Akácia ako tvrdé drevo zaručuje dlhú životnosť a zároveň nenáročnú údržbu. Drevo je ošetrené olejom vo farbe Teak.
Dve drevené kreslá a stôl ponúkajú pohodlné posedenie a zároveň veľmi rýchlu možnosť zloženia a uskladnenia.
Set je vhodný aj pre menšie priestory.
Farba:teak
Materiál:masívne akáciové drevo
Rozmery stola:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 38 cmhĺbka: 53 cmvýška: 87 cm
Nosnosť stola:75 kg
Nosnosť stoličky:120 kg
Hmotnosť:16 kg
Obsah setu:2x skladacia stolička, 1x skladací stôl
Parametre
| TYP STOLA | Jedálenský |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| SKLADACIE | Áno |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 38 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 87 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 53 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| DEKOR | Teakové drevo |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 16000.000g |