Záhradný bistro set 3 ks Dekorhome Čierna
224.20 €
Do obchodu
Tento bistro set má štýlový a nadčasový dizajn a bude skvelou voľbou pre pohodlné posedenie na záhrade alebo na terase. Vďaka hliníkovému rámu s práškovým... Celý popis
Popis
Tento bistro set má štýlový a nadčasový dizajn a bude skvelou voľbou pre pohodlné posedenie na záhrade alebo na terase.
Vďaka hliníkovému rámu s práškovým nástrekom sú stoličky veľmi robustné a odolné. Vrchná časť je vyrobená z mäkkého textilenu, ktorý je odolná proti poveternostným vplyvom. Stoličky sa navyše dajú nastaviť do 7 pozícií, takže vždy ľahko nájdete tú najpohodlnejšiu polohu. Stôl je vyrobený z ocele a skla a je ideálny na umiestnenie jedla, nápojov alebo dokonca rastlín v kvetináčoch. Môžete ho použiť aj ako stolík na kávu alebo čaj. Navyše sa ľahko čistí vlhkou handričkou.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čiernačierna / sivá / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:práškovo lakovaný hliník / textilen / sklo / železo
Rozmery stola:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 72 cm
hrúbka dosky: 5 mm
Rozmery stoličky:šírka: 54 cmhĺbka: 73 cmvýška: 107 cm
šírka sedu: 44 cmhĺbka sedu: 44 cmvýška sedu: 43,5 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Strieborná |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VÝŠKA STOLA | 72 cm |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Textilen |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 54 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 107 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PRIEMER | 60 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 13400.000g |