Záhradný bistro set 2+1 PVC ratan čierna Dekorhome
290.70 €
Do obchodu
Skrášlite svoj balkón, záhradu alebo terasu s týmto 3-dielnym bistro setom. Táto štýlová a pohodlná sada nábytku je zložená zo 2 šnúrkových stoličiek v tvare... Celý popis
Popis
Skrášlite svoj balkón, záhradu alebo terasu s týmto 3-dielnym bistro setom. Táto štýlová a pohodlná sada nábytku je zložená zo 2 šnúrkových stoličiek v tvare vajca a stolíka so sklenenou stolovou doskou. Je ideálny pre akékoľvek vonkajšie posedenie!Rámy stoličiek a stola sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele, sú stabilné a majú dlhú životnosť. Sedák a operadla kresielok sú vyrobené z PVC ratanu, ktorý vám bude slúžiť po celý rad sezón. Stoličky je možné stohovať, kedykoľvek potrebujete ušetriť miesto.Sklenená, sieťotlačou potlačená stolná doska zapôsobí svojou eleganciou a ľahko sa čistí a udržiava.Jednoduchá montáž. Balenie obsahuje 1x stôl a 2x stoličky.Farba:čiernaMateriál:PVC ratan / oceľ / skloRozmery stoličky:šírka: 57 cmhĺbka: 57,5 cmvýška: 82 cmvýška sedu: 44 cmRozmery stola:priemer: 60 cmvýška: 72 cmHmotnosť:15,1 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| VÝŠKA STOLA | 72 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | PVC |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA STOLIČKY | 82 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 57 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 57,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PRIEMER | 60 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 57,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,1 kg |
| Hmotnosť | 15100.000g |