Záhradný barový stôl polyratan Dekorhome Sivá
238.90 €
Do obchodu
Popíjajte svoje obľúbené víno alebo si vychutnajte výbornú večeru pri tomto polyratanovom barovom stole! Barový stôl má oceľový rám s práškovým nástrekom... Celý popis
Popis
Popíjajte svoje obľúbené víno alebo si vychutnajte výbornú večeru pri tomto polyratanovom barovom stole!
Barový stôl má oceľový rám s práškovým nástrekom pokrytý PE ratanom, ktorý je odolný proti klimatickým vplyvom, a zaručuje tak roky vonkajšieho používania. Stolová doska a podstavec sú vyrobené z masívneho akáciového dreva, takže sú extra robustné a stabilné. Drevená stolová doska s latkovým dizajnom je ideálna na odkladanie nápojov, jedla atď. Tento záhradný stôl z ľahkého PE ratanu sa tiež veľmi ľahko premiestňuje.
Farba:sivá / akáciačierna / akácia
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / polyratan / kov
Rozmery stola:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 110 cm
Hmotnosť:18,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Barový |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 110 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 18,5 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HĹBKA | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 18500.000g |