Záhradný barový stôl polyratan Dekorhome Hnedá
246.30 €
Do obchodu
Barový stolík s úložnými policami je ideálna voľba pre akýkoľvek dom, záhradu, bar, krčmu, reštauráciu atď. Tento rohový barový stolík je vyrobený z PE ratanu... Celý popis
Popis
Barový stolík s úložnými policami je ideálna voľba pre akýkoľvek dom, záhradu, bar, krčmu, reštauráciu atď.
Tento rohový barový stolík je vyrobený z PE ratanu a oceľového rámu, takže má dlhú životnosť a je stabilný. V postrannom úložnom stojanu sú 3 police, kam si môžete uložiť rad vecí na dosah ruky. Bistro stolík má veľmi ľahkú konštrukciu, takže sa ľahko premiestňuje.
Farba:hnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:oceľ / polyratan
Rozmery stola:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 105 cm
Hmotnosť:28,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Barový |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 105 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 28,6 kg |
| HĹBKA | 50 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 28600.000g |