Záhradný barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome Hnedá
319.20 €
Do obchodu
Tento štýlový záhradný barový set vám poskytne príjemné a pohodlné chvíle s rodinou a priateľmi. Vonkajší barový set je vyrobený z PE ratanu, ktorý výborne... Celý popis
Popis
Tento štýlový záhradný barový set vám poskytne príjemné a pohodlné chvíle s rodinou a priateľmi.
Vonkajší barový set je vyrobený z PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje vode aj ďalším klimatickým vplyvom, navyše sa ľahko čistí, veľa toho vydrží a môžete ho pokojne používať každý deň. Rám z práškovo lakovanej ocele pridáva stolu aj stoličkám na odolnosti a predlžuje ich životnosť. Doska stola z tvrdeného skla sa skvele hodí na servírovanie nápojov a občerstvenia alebo na vystavenie dekoratívnych predmetov. Opierky na nohy a podušky dodávajú stoličkám ďalší rozmer pohodlia. Nábytok sa vyznačuje ľahkou konštrukciou, takže môžete všetky diely bez námahy presúvať z miesta na miesto.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:sivá / tmavo siváhnedá / krémovo bielačierna / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / umelý ratan PE / tvrdené sklo / 100% polyester
Rozmery stola:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 110 cm
Rozmery stoličky:šírka: 50 cmhĺbka: 48 cmvýška: 100 cm
výška sedu: 76 cm
hrúbka podušky na sedák: 3 cmhrúbka podušky na operadlo: 14 cm
Hmotnosť:29,6 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x barový stôl, 2 x barová stolička, 2 x poduška na sedák, 2 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Barový |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 48 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HMOTNOSŤ | 29,6 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 29600.000g |