Záhradný barový set 7ks sivý polyratan Dekorhome
559.60 €
Do obchodu
Táto polyratanový záhradné barová súprava má elegantný dizajn a stane sa dominantou vašej záhrady, dvora alebo terasy.Záhradný barový set je vyrobený z... Celý popis
Popis
Táto polyratanový záhradné barová súprava má elegantný dizajn a stane sa dominantou vašej záhrady, dvora alebo terasy.Záhradný barový set je vyrobený z klimaticky odolného PE ratanu a má stolný dosku pokrytú 3 tabuľkami matného tvrdeného skla.Tieto materiály sa ľahko čistia, majú dlhú životnosť a sú vhodné pre každodenné použitie.Rámy z práškovo lakovanej ocele prispievajú k značnej robustnosti a odolnosti stola aj stoličiek.Všetky diely setu majú ľahkú konštrukciu, a tak sa dajú ľahko prenášať.Silné odnímateľné podušky sú veľmi pohodlné. Poťahy podušiek sú opatrené zipsy, dajú sa ľahko sňať a vyprať.Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.Farba:sivá / antracitová (podušky)Rozmery stola:šírka: 185 cmhĺbka: 80 cmvýška: 110 cmRozmery stoličky:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 76 cmMateriál:PE ratan / oceľ s práškovým nástrekom / matné tvrdené sklo / 100% polyesterBalenie obsahuje:1x stôl6x barová stolička6x poduška na sedákHmotnosť:68 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Barový |
| HMOTNOSŤ | 68 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Polyetylén |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Antracit |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 185 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x stolička |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA STOLA | 110 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 185 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 40 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 76 cm |
| Hmotnosť | 67800.000g |