Záhradný barový set 7 ks sivá / hnedá Dekohome
604.40 €
Do obchodu
Náš ratanový barový set na vašej záhrade, dvore alebo terase zaujme na prvý pohľad. Tento záhradný jedálenský set má práškovo lakovaný oceľový rám a stolové... Celý popis
Popis
Náš ratanový barový set na vašej záhrade, dvore alebo terase zaujme na prvý pohľad.
Tento záhradný jedálenský set má práškovo lakovaný oceľový rám a stolové dosku z masívneho akáciového dreva. Tieto materiály sú pevné, robustné a zaručujú dlhú životnosť. Všetky diely setu sú ľahké a dajú sa ľahko presúvať. PE ratan je odolný voči klimatickým podmienkam a ľahko sa čistí. Hrubé podušky na sedák sú vyrobené z vodoodpudivého polyesteru a plnené penovým molitanom, takže sú veľmi pohodlné. Odnímateľné a prateľné podušky sú vybavené zipsy.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:sivá / hnedá
Materiál:polyratan / látka (100% polyester) / oceľ / masívne akáciové drevo
Rozmery stola:šírka: 185 cmhĺbka: 80 cmvýška: 110 cm
Rozmery stoličky:šírka: 40 cmhĺbka: 44 cmvýška: 108 cm
šírka sedu: 113 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 35 cm
hrúbka podušky na sedák: 4 cm
Hmotnosť:63 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Barový |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 63 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| HĹBKA SEDU | 37 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 185 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x stolička |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| VÝŠKA STOLA | 110 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 108 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 44 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 44 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 185 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 62280.000g |