Záhradný barový set 7 ks polyratan / akácie Dekorhome Sivá
795.60 €
Do obchodu
Našom barová polyratanový zostava sa stane atraktívnou dominantou vašej záhrady, terasy alebo verandy. Má elegantný dizajn. Oceľové rámy s práškovým nástrekom... Celý popis
Popis
Našom barová polyratanový zostava sa stane atraktívnou dominantou vašej záhrady, terasy alebo verandy. Má elegantný dizajn.
Oceľové rámy s práškovým nástrekom dodávajú stolu aj stoličkám pevnosť a robustnosť a vďaka ľahkej konštrukcii sa dajú všetky kusy ľahko presúvať. Pretože je vyrobený z PE ratanu, odolného voči vode a poveternostným vplyvom, dá sa barový set ľahko čistiť. Stolná doska je vyrobená z masívneho akáciového dreva, tvrdého tropického dreva, ktoré je tiež vodeodolné a veľmi trvanlivé.
Hrubé, mäkké podušky na sedáky s penovou výplňou sú veľmi pohodlné a vyrobené z vodeodolného polyesteru. Odnímateľné a prateľné povlaky sú opatrené zipsami.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:siváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / oceľ / akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 185 cmhĺbka: 80 cmvýška: 110 cm
Rozmery stoličky:šírka: 40 cmhĺbka: 44 cmvýška: 108 cm
šírka sedu: 40 cmhĺbka sedu: 37 cmvýška sedu: 76 cm
hrúbka podušky: 4 cm
Hmotnosť:63,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Barový |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| HĹBKA SEDU | 37 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 185 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x stolička |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| VÝŠKA STOLA | 110 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 108 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 44 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 44 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 185 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 63,2 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 63200.000g |