Záhradný barový set 5 ks COLIN BAR SET Rojaplast
214.90 €
Do obchodu
Barový set záhradného nábytku vyrobený z tropického akáciového dreva ponúka moderný dizajn a pohodlné posedenie na Vašej terase či záhrade. Akácia ako tvrdé... Celý popis
Popis
Barový set záhradného nábytku vyrobený z tropického akáciového dreva ponúka moderný dizajn a pohodlné posedenie na Vašej terase či záhrade.
Akácia ako tvrdé drevo zaručuje dlhú životnosť a zároveň nenáročnú údržbu. Drevo je ošetrené olejom vo farbe Teak.
Súčasťou setu je vyvýšený stôl a 4 stoličky s poduškami s hrúbkou 4 cm.
Farba:teak / sivé podušky
Materiál:masívne akáciové drevo / 4 cm molitan / látka - polyester 180g
Rozmery stola:šírka: 121 cmhĺbka: 61 cmvýška: 90 cmnosnosť: 75 kg
Rozmery stoličky:šírka: 40 cmhĺbka: 43 cmvýška: 66 cmnosnosť: 120 kg
Balenie obsahuje:1x stôl4x barová stoličkapodušky
Hmotnosť:37,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Barový |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Molitan |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| NOSNOSŤ | 75 kg |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 121 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA STOLA | 90 cm |
| HĹBKA STOLU | 61 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 40 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLIČKY | 43 cm |
| HĹBKA | 43 cm |
| HĹBKA | 61 cm |
| HMOTNOSŤ | 37,5 kg |
| DEKOR | Teakové drevo |
| VÝŠKA STOLIČKY | 66 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 121 cm |
| Hmotnosť | 37500.000g |