Záhradný barový set 3 ks polyratan Dekorhome Sivá
276.60 €
Do obchodu
Tento štýlový záhradný barový set vám poskytne príjemné a pohodlné chvíle s rodinou a priateľmi. Barový stôl podopiera rám z práškovo lakovanej ocele, ktorý... Celý popis
Popis
Tento štýlový záhradný barový set vám poskytne príjemné a pohodlné chvíle s rodinou a priateľmi.
Barový stôl podopiera rám z práškovo lakovanej ocele, ktorý mu dodáva na stabilite a odolnosti. Okrúhla stolová doska vám skvele poslúži na odkladanie nápojov a občerstvenia alebo na vystavenie dekoratívnych predmetov. Stoličky majú pevnú konštrukciu z ocele, ktorá je opletená vodeodolným PE ratanom, sú teda stabilné a ľahko sa presúvajú. Opierka na nohy vám navyše pri sedení zaistí ďalšie pohodlie.
Farba:hnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery stola:šírka: 60,5 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 106 cm
Rozmery stoličky:šírka: 52 cmhĺbka: 56 cmvýška: 118 cm
výška sedu: 80 cm
Hmotnosť:23,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Barový |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| ŠÍRKA | 60,5 cm |
| ŠÍRKA | 52,5 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 118 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 56 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 52 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HMOTNOSŤ | 23,4 kg |
| HĹBKA | 56 cm |
| HĹBKA | 60,5 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| VÝŠKA STOLA | 106 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60,5 cm |
| HĹBKA STOLU | 60,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 23400.000g |