Záhradný barový set 3 ks polyratan Dekorhome Čierna
298.70 €
Do obchodu
Tento štýlový záhradný barový set vám poskytne príjemné a pohodlné chvíle s rodinou a priateľmi. Barový stôl je spevnený oceľovým rámom s práškovým nástrekom,... Celý popis
Popis
Tento štýlový záhradný barový set vám poskytne príjemné a pohodlné chvíle s rodinou a priateľmi.
Barový stôl je spevnený oceľovým rámom s práškovým nástrekom, takže je stabilný a pevný. Štvorcová doska stola je ideálna pre servírovanie nápojov, jedla alebo dekoratívnych predmetov. Stoličky majú pevnú konštrukciu z oceľového rámu a sú vyrobené z klimaticky odolného PE ratanu, ktorý je zárukou stability a umožňuje jednoduché prenášanie. Poduška a opierka na nohy prispievajú k ďalšiemu pohodlie pri sedení na stoličke. Polyesterový poťah na podušky so skrytým zipsom uľahčuje čistenie.
Farba:hnedá / krémovásivá / tmavosiváčierna / krémová
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 60,5 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 110,5 cm
Rozmery stoličky:šírka: 38 cmhĺbka: 38 cmvýška: 76 cm
hrúbka podušky: 3 cm
Hmotnosť:21,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Barový |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 60,5 cm |
| ŠÍRKA | 38 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 38 cm |
| HĹBKA | 38 cm |
| HĹBKA | 60,5 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 110,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 38 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,2 kg |
| ŠÍRKA STOLA | 60,5 cm |
| HĹBKA STOLU | 60,5 cm |
| VÝŠKA STOLA | 110,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 21200.000g |