Záhradný barový set 3 ks Dekorhome Sivá
377.90 €
Do obchodu
Táto záhradná barová zostava má elegantný dizajn a stane sa ústredným bodom vašej záhrady, terasy alebo dvora. Barový stôl má oceľový rám s práškovým... Celý popis
Popis
Táto záhradná barová zostava má elegantný dizajn a stane sa ústredným bodom vašej záhrady, terasy alebo dvora.
Barový stôl má oceľový rám s práškovým nástrekom pokrytý PE ratanom, ktorý je odolný proti klimatickým vplyvom, a zaručuje tak roky vonkajšieho používania. Stolová doska a podstavec sú vyrobené z masívneho akáciového dreva, takže sú extra robustné a stabilné. Vstavaná opierka nôh navyše zvyšuje pohodlie pri sedení. Drevená stolová doska s latkovým dizajnom je ideálna na odkladanie nápojov, jedla atď. Tento záhradný stôl z ľahkého PE ratanu sa tiež veľmi ľahko premiestňuje.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:siváčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka
Rozmery stola:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 110 cm
Rozmery stoličky:šírka: 52 cmhĺbka: 56 cmvýška: 118 cm
šírka sedu: 46 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 80 cm
Hmotnosť:33 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x barový stôl, 2 x barová stolička
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Barový |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 118 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 80 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HĹBKA | 56 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 33000.000g |