Záhradné lehátko textilen / kov Dekorhome Sivohnedá taupe
108.90 €
Do obchodu
Toto hliníkové opaľovacie lehátko so štýlovým dizajnom predstavuje ideálnu voľbu na oddych a pohodovým chvíľam na záhrade alebo na pláži. Lehátko je vyrobené... Celý popis
Popis
Toto hliníkové opaľovacie lehátko so štýlovým dizajnom predstavuje ideálnu voľbu na oddych a pohodovým chvíľam na záhrade alebo na pláži.
Lehátko je vyrobené z textilenu a výborne vzdoruje klimatickým vplyvom. Rám z práškovo lakovanej ocele a hliníka mu dodáva na odolnosti a predlžuje jeho životnosť. Spolu s opaľovacím lehátkom obdržíte aj vankúš, ktorý vám pri sedení zaručí maximálne pohodlie.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Pokiaľ je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodovzdorným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu alebo sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémovátaupezelenáčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:textilen / hliník / oceľ
Rozmery:šírka: 62 cmdĺžka: 159 cmvýška: 67 cm
šírka sedu: 56 cmhĺbka sedu: 90 cmvýška sedu: 29 cmvýška podrúčiek od zeme: 48 cm
Hmotnosť:8,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Hliník |
| FARBA KONŠTRUKCIE | Sivá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Textilen |
| MATERIÁL | Hliník |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| VÝŠKA | 67 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| DĹŽKA | 159 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 8500.000g |