Záhradné lehátko teak Dekorhome
362.20 €
Do obchodu
S týmto dreveným lehátkom vždy nájdete pohodlné miesto na oddych na terase alebo na záhrade. Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva,... Celý popis
Popis
S týmto dreveným lehátkom vždy nájdete pohodlné miesto na oddych na terase alebo na záhrade.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovania, bolo umelo vysušené a potom jemne a veľmi hladko obrúsené. Teakové drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je jedným z najobľúbenejších materiálov na výrobu záhradného nábytku. Je to skvelá voľba, ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.
Lamely sedadla a operadla ponúkajú skvelú oporu a pohodlie a dve lakťové opierky poskytujú miesto, kde si môžete oprieť ruky.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá
Materiál:masívne teakové drevo / pozinkovaná oceľ
Rozmery:šírka: 60 cmdĺžka 200 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:22 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Hnedá |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| DĹŽKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| DEKOR | Teakové drevo |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 22000.000g |