Záhradné lehátko so strieškou kov Dekorhome Čierna
113.40 €
Do obchodu
Vysoko kvalitné skladacie lehátko je vybavené nastaviteľnou strieškou, takže si už nikdy nebudete musieť pri opaľovaní robiť starosti z oslnenia slnkom.... Celý popis
Popis
Vysoko kvalitné skladacie lehátko je vybavené nastaviteľnou strieškou, takže si už nikdy nebudete musieť pri opaľovaní robiť starosti z oslnenia slnkom. Operadlo je nastaviteľné, takže môžete vždy nájsť tú najpohodlnejšiu polohu.
Toto plážové lehátko je vyrobené z ocele s práškovým nástrekom, ktorá je robustná a odolná voči poveternostným vplyvom. Vďaka sklopnej konštrukcii môžete lehátko jednoducho uložiť, keď sa nepoužíva. Je tiež ľahké, takže je vhodné na prepravu.
Farba:červenámodrásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:látka (100% polyester) /kov
Rozmery:šírka: 58 cmdĺžka: 189 cmvýška: 27 cmmaximálna výška: 108,5 cm
výška sedu: 27 cm
Nosnosť:120 kg
Hmotnosť:7,8 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| VÝŠKA SEDU | 27 cm |
| DĹŽKA | 190 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,8 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA | 27 cm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Sklopné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 7800.000g |