Záhradné lehátko so stolíkom akáciové drevo Dekorhome Vzor kvety
260.80 €
Do obchodu
Doprajte si chvíle oddychu na záhrade či terase s naším pohodlným záhradným lehátkom a užite si pohodové popoludnie za vlastným domom! Ideálne sa hodí k... Celý popis
Popis
Doprajte si chvíle oddychu na záhrade či terase s naším pohodlným záhradným lehátkom a užite si pohodové popoludnie za vlastným domom! Ideálne sa hodí k bazénom, na balkón, záhradu atď.
Záhradné lehátko aj stolík sú vyrobené z masívneho akáciového dreva, takže sú odolné a stabilné. Lehátko má navyše ergonomický tvar, aby ste sa mohli pekne natiahnuť a úplne sa uvoľniť. Oba kusy nábytku je možné zložiť a upratať, nemusia vám teda zbytočne prekážať, keď ich práve nebudete používať. Poduška s podhlavníkom vám pri odpočinku poskytne dodatočné pohodlie. Každá poduška je opatrená šiestimi pármi šnúrok, aby ste ju mohli pevne priviazať k lehátku.
Farba:hnedá / krémováhnedá / béžováhnedá / červenáhnedá / vínováhnedá / modráhnedá / tmavo modráhnedá / svetlo zelenáhnedá / tmavo zelenáhnedá / siváhnedá / antracithnedá / taupehnedá / čiernahnedá / vzor kvetyhnedá / červená - biela (kocka)hnedá / sivá kocka
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovaným povrchom / látka
Rozmery lehátka:šírka: 55 cmdĺžka: 184cmvýška: 64 cm
Rozmery lehátka v zloženom stave:šírka: 55 cmdĺžka: 92 cmvýška: 20 cm
Rozmery stolíka:šírka: 40 cmdĺžka: 40 cmvýška: 40 cm
Rozmery stolíka v zloženom stave:šírka: 40 cmdĺžka: 56 cmvýška: 5,5 cm
Rozmery podušky:šírka: 58 cmdĺžka: 186 cmhrúbka: 4 cm
Rozmery podhlavníka:šírka: 30 cmdĺžka: 47hrúbka: 4 cm
Balenie obsahuje:1 x lehátko1 x stôl1 x poduška
Hmotnosť:18 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Potlač |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 64 cm |
| VÝŠKA STOLA | 40 cm |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 1x poduška |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| DĹŽKA | 184 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Vzor kvety |
| Hmotnosť | 18040.000g |