Záhradné lehátko so stolíkom akácie / látka Dekorhome Antracit
332.70 €
Do obchodu
S týmto módnym záhradným lehátkom z masívneho akáciového dreva vždy nájdete pohodlné miesto na oddych na terase alebo na záhrade. Záhradné lehátko aj stolík... Celý popis
Popis
S týmto módnym záhradným lehátkom z masívneho akáciového dreva vždy nájdete pohodlné miesto na oddych na terase alebo na záhrade.
Záhradné lehátko aj stolík sú vyrobené z masívneho akáciového dreva, takže sú pevné a stabilné. Lehátko má 2 kolieska, po ktorých sa dá ľahko premiestňovať. Operadlo a opierka nôh sú nastaviteľné, aby ste si ho mohli zaistiť v požadovanej polohe. Výsuvný odkladací stolík je perfektným miestom pre telefón, slnečné okuliare, nápoje a ďalšie drobné predmety. Poduška prináša extra dávku komfortu pre chvíle odpočinku. Každú podušku môžete k lehátku pevne priviazať šiestimi pármi špagátov.
Farba:hnedá / krémováhnedá / béžováhnedá / červenáhnedá / vínováhnedá / svetlo modráhnedá / tmavo modráhnedá / svetlo zelenáhnedá / tmavo zelenáhnedá / siváhnedá / antracithnedá / taupehnedá / čiernahnedá / vzor kvetyhnedá / červená - biela (kocka)hnedá / sivá kocka
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovaným povrchom / látka
Rozmery lehátka:šírka: 67 cmdĺžka: 200 cmvýška: 30 / 51 / 62 / 77 / 85 cm
Rozmery stolíka:šírka: 40 cmdĺžka: 40 cmvýška: 40 cm
Rozmery stolíka v zloženom stave:šírka: 40 cmdĺžka: 56 cmvýška: 5,5 cm
Rozmery podušky:šírka: 60 cmdĺžka: 200 cmhrúbka: 4 cm
Balenie obsahuje:1 x lehátko1 x stôl1 x poduška
Hmotnosť:22,7 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Potlač |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 51 cm |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| SKLADACIE | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| DĹŽKA | 200 cm |
| HMOTNOSŤ | 22,7 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit |
| Hmotnosť | 22740.000g |