Záhradné lehátko Sivá / béžová
209.40 €
Do obchodu
Polyratanové záhradné lehátko je ideálne na opaľovanie a relaxáciu pri bazéne, na terase alebo na záhrade. Lehátko je vyrobené z vodeodolného PE ratanu, čo... Celý popis
Popis
Polyratanové záhradné lehátko je ideálne na opaľovanie a relaxáciu pri bazéne, na terase alebo na záhrade.
Lehátko je vyrobené z vodeodolného PE ratanu, čo uľahčuje jeho čistenie a dodáva mu štýlový vzhľad. So svojim nastaviteľným operadlom do piatich polôh, poduškou o sile 5 cm vám poskytne mimoriadne pohodlie. Poťahy sedákov sú vodoodpudivé a snímateľné.
Záhradné lehátko disponuje oceľovým rámom, ktorý mu dodáva trvanlivosť a stabilitu.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Pokiaľ je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodovzdorným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu alebo sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:antracit / béžováantracit / tmavosiváantracit / tehlováhnedá / béžovásivá / béžovásivá / tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 72 cmdĺžka: 205 cmvýška: 91 cm
hrúbka podušiek: 5 cmpriemer kolesa: 21 cm
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Oranžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Umělý ratan |
| FARBA KONŠTRUKCIE | Sivá |
| FARBA KONŠTRUKCIE | Hnedá |
| FARBA KONŠTRUKCIE | Antracit |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 91 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| DĹŽKA | 205 cm |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá / béžová |
| Hmotnosť | 13000.000g |