Záhradné lehátko s poduškou polyratan Dekorhome Hnedá
414.30 €
Do obchodu
Toto štýlové a pritom veľmi pohodlné opaľovacie lehátko sa stane ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy! Vďaka PE ratanu, ktorý skvele odoláva nepriazni... Celý popis
Popis
Toto štýlové a pritom veľmi pohodlné opaľovacie lehátko sa stane ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy!
Vďaka PE ratanu, ktorý skvele odoláva nepriazni počasia, sa leňoška ľahko čistí, je pevná a vhodná na každodenné vonkajšie použitie. Oceľové rámy s práškovým nástrekom zaisťujú, že je táto leňoška odolná a stabilná. Priložený vankúš, rovnako ako silne polstrovaná poduška na sedák vám zaistí pohodlie pri sedení a ležaní. Zakrivené nohy dodávajú leňoške elegantné kúzlo. Lehátko je ľahké a môžete ho ľahko presúvať tak, aby krásne zapadlo do akéhokoľvek prostredia. Toto lehátko je treba zostaviť.
Poznámka: Odporúčame set v daždi, snehu a mraze prikryť, aby vám mohol dobre a čo najdlhšie slúžiť.
Farba:hnedá / krémováčierna / krémová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľ / umelý ratan PE / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 210 cmhĺbka: 75 cmvýška: 78 cm
šírka sedu: 198 cmvýška sedu: 32 cm
výška podrúčiek od zeme: 52 / 75 cm
Hmotnosť:22,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 22,8 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 78 cm |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| DĹŽKA | 210 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 22800.000g |