Záhradné lehátko s poduškami polyratan Dekorhome Čierna
402.50 €
Do obchodu
Toto polyratanové opaľovacie ležadlo je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti. Lehátko vyrobené z PE ratanu je určené k celoročnému používaniu vonku.... Celý popis
Popis
Toto polyratanové opaľovacie ležadlo je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti.
Lehátko vyrobené z PE ratanu je určené k celoročnému používaniu vonku. Môžete ho používať aj ako pohovku.
Polyratanové opaľovacie ležadlo má práškovo lakované oceľové rámy, ktoré zaručujú vysokú stabilitu a odolnosť.
PE ratan je odolný voči vode a poveternostným vplyvom, a preto sa ležadlo tiež ľahko čistí.
Pohodlné 5 cm silné mäkké podušky na sedadlá a operadlá sú vyrobené z vodoodpudivého polyesteru. Snímateľné a prateľné povlaky sú opatrené zipsami.
Lehátko je možné nastaviť do 7 polôh na oboch koncoch, a ponúka vám tak maximálne pohodlie pre relaxáciu.
Poznámka: Odporúčame ležadlo v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:siváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:oceľový rám s práškovým nástrekom / PE ratan / 100% polyester
Rozmer:hĺbka: 60 cmšírka: 200 cmvýška: 58 cmvýška sedu: 23 cm
Rozmer vankúšov:hĺbka: 40 cmšírka: 40 cm
výška podušky: 5 cm
Materiál:PE ratan / oceľový rám s práškovým nástrekom / 100% polyester
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Technoratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo |
| OBSAH SETU | 4x vankúš |
| OBSAH SETU | 1x poduška na sedák |
| VÝŠKA | 58 cm |
| DĹŽKA | 200 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 25000.000g |