Záhradné lehátko s podrúčkou akácie / krémová Dekorhome
275.80 €
Do obchodu
Užívajte si s rodinou a priateľmi voľný čas na čerstvom vzduchu v pohodlí na tomto drevenom záhradnom ležadle! Záhradné lehátko je zhotovené z masívnej... Celý popis
Popis
Užívajte si s rodinou a priateľmi voľný čas na čerstvom vzduchu v pohodlí na tomto drevenom záhradnom ležadle!
Záhradné lehátko je zhotovené z masívnej akácie, čo je tvrdé drevo s hustou kresbou. Má prekrásny dizajn, ktorým zaujme na prvý pohľad, a je veľmi stabilný a odolný. Zručné remeselné spracovanie a nádherná kresba dreva od seba jednotlivé kusy navzájom ľahko odlišujú. Priložené podušky vám pri odpočinku zaistia maximálne pohodlie. Operadlo sa dá navyše namontovať na ľavú aj pravú stranu.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:akácia / krémová
Materiál:masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery lehátka:šírka: 66 cmdĺžka: 202 cmvýška: 60 cmvýška sedu: 29 cm
hrúbka podušky: 6 cmhrúbka vankúša: 12 cm
Hmotnosť:26,4 kg
Balenie obsahuje:1 x opaľovacie lehátko1 x poduška
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x opaľovacie lehátko, 1 x veľká poduška, 1 x malá poduška, 1 x veľký vankúš za chrbát, 1 x malý vankúš za chrbát
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo |
| OBSAH SETU | 2x vankúš |
| OBSAH SETU | 2x poduška |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 26,4 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| DĹŽKA | 202 cm |
| Hmotnosť | 26400.000g |