Záhradné lehátko polyratan Dekorhome Čierna
182.90 €
Do obchodu
Pohodlne sa usaďte a užite si príjemné chvíle odpočinku s týmto pohodlným lehátkom. Toto lehátko je vyrobené z PE ratanu odolného proti poveternostným... Celý popis
Popis
Pohodlne sa usaďte a užite si príjemné chvíle odpočinku s týmto pohodlným lehátkom.
Toto lehátko je vyrobené z PE ratanu odolného proti poveternostným vplyvom, ľahko sa čistí, dlho vydrží a je vhodné na každodenné užívanie. Má robustný oceľový rám s práškovým nástrekom, takže je veľmi stabilný a odolné. Stabilitu zaisťujú aj nohy z masívneho akáciového dreva. Operadlo lehátka je možné nastaviť v rôznych úrovniach, ľahko tak nastavíte najpohodlnejšiu pozíciu pri sedení alebo ležaní. Silne polstrovaná poduška poskytuje maximálne pohodlie a pridanú podporu.
Poznámka: Odporúčame lehátko za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre a čo najdlhšie slúžilo.
Farba:sivá / tmavosivá / hnedáčierna / krémová / hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 55 cmdĺžka: 200 cmvýška: 30 - 72,5 cm
rozmer sedadla: 200 x 60 cmrozmer operadla: 66 x 50 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Hmotnosť:19 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo |
| OBSAH SETU | 1x poduška |
| SKLADACIE | Nie |
| DĹŽKA | 200 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 72,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 19000.000g |