Záhradné lehátko plast Dekorhome Biela
153.20 €
Do obchodu
Naše atraktívne, odolné lehátko vám pomôže relaxovať, či už sa rozhodnete ľahnúť si na dvore, záhrade alebo inde na čerstvom vzduchu. Lehátko je vyrobené z... Celý popis
Popis
Naše atraktívne, odolné lehátko vám pomôže relaxovať, či už sa rozhodnete ľahnúť si na dvore, záhrade alebo inde na čerstvom vzduchu.
Lehátko je vyrobené z vysoko kvalitného plastu. Vďaka tomu je odolné voči poveternostným vplyvom a ľahko sa čistí. Okrem toho je opatrené kolieskami, takže s ním sa dá ľahko pohybovať. Operadlo je polohovateľné do 5 pozícií. Pokiaľ lehátko práve nepoužívate, dá sa tiež zložiť. Jednoduchý, nadčasový dizajn lehátka sa bude skvele hodiť na všetky záhrady. Uvidíte, že sa z neho stane váš obľúbený spoločník na leto.
Farba:antracitbielazelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:dĺžka: 195 cmšírka: 72 cmvýška (pri zdvihnutom operadle): 101 cm
Rozmery v zloženom stave:dĺžka: 88 cmšírka:70 cmšírka sedu: 55 cmhĺbka sedu: 125 cmvýška sedu: 32 cm
Materiál:plast
Hmotnosť:14,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Plast |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 101 cm |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| HMOTNOSŤ | 14,6 kg |
| DĹŽKA | 195 cm |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| KOLIESKA | Plastová |
| ŠÍRKA SEDU | 55 cm |
| HĹBKA SEDU | 125 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 14600.000g |