Záhradné lehátko masívny teak / látka Dekorhome Svetlozelená
407.80 €
Do obchodu
Toto klasické drevené záhradné lehátko má atraktívny latkový dizajn a vašej záhrade, dvoru, okraji bazéna či inému vonkajšiemu priestoru dodá rustikálny... Celý popis
Popis
Toto klasické drevené záhradné lehátko má atraktívny latkový dizajn a vašej záhrade, dvoru, okraji bazéna či inému vonkajšiemu priestoru dodá rustikálny pôvab.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovania, bolo umelo vysušené a potom jemne a veľmi hladko obrúsené. Teakové drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je jedným z najobľúbenejších materiálov na výrobu záhradného nábytku. Je to skvelá voľba, ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.
Lehátko je vybavené 2 kolieskami, takže ho ľahko premiestnite, kam potrebujete. Operadlo sa dá nastaviť do 4 pozícií, od úplne vzpriamenej polohy až po polohu úplne poležiačky. Latkové sedadlo a operadlo poskytujú perfektnú oporu a pohodlie, zatiaľ čo paže si môžete pohodlne oprieť o podrúčky. Priložená poduška je nielen praktický doplnok, ale aj pekná dekorácia.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / béžováhnedá / krémováhnedá / červenáhnedá / vínováhnedá / modráhnedá / tmavo modráhnedá / svetlo zelenáhnedá / tmavo zelenáhnedá / šedáhnedá / antracitováhnedá / taupehnedá / čiernahnedá / vzor kvietokhnedá / biela - červená (kocka)hnedá / šedá kocka
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:jemne brúsené teakové tvrdé drevo / látka (100% polyester) / kov
Rozmery lehátka:šírka: 59,5 cmdĺžka: 195 cmvýška: 35 cm
rozmery podušky: 50 x 200 x 4 cm
Hmotnosť:21,3 kg
Balenie obsahuje:1 x opaľovacie lehátko1 x poduška
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Potlač |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Áno |
| SKLADACIE | Nie |
| DĹŽKA | 195 cm |
| HMOTNOSŤ | 21,3 kg |
| VÝŠKA | 35 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| KOLIESKA | Plastová |
| DEKOR | Teakové drevo |
| ŠÍRKA | 59,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlozelená |
| Hmotnosť | 21310.000g |