Záhradné lehátko masívne drevo / látka Dekorhome Krémová
270.10 €
Do obchodu
Kedykoľvek budete cítiť, že si potrebujete oddýchnuť na záhrade alebo na dvore, toto záhradné lehátko je skvelá voľba! Táto záhradná posteľ s rámom z... Celý popis
Popis
Kedykoľvek budete cítiť, že si potrebujete oddýchnuť na záhrade alebo na dvore, toto záhradné lehátko je skvelá voľba!
Táto záhradná posteľ s rámom z masívneho ohýbaného dreva je stabilná a odolná. Lehátko a vankúšik sú vyrobené z textilu, ktorý sa ľahko čistí, a je navyše veľmi pohodlný.
Farba:krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne ohýbané drevo/látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 165 cmdĺžka: 188,5 cmvýška: 46 cm
Hmotnosť:21 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| SKLADACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| DĹŽKA | 188,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 20850.000g |