Záhradné lehátko masívne drevo / látka Dekorhome Antracit
388.60 €
Do obchodu
Kedykoľvek budete cítiť, že si potrebujete oddýchnuť na záhrade alebo na dvore, toto záhradné lehátko so strieškou bude skvelou voľbou! Táto záhradná posteľ... Celý popis
Popis
Kedykoľvek budete cítiť, že si potrebujete oddýchnuť na záhrade alebo na dvore, toto záhradné lehátko so strieškou bude skvelou voľbou!
Táto záhradná posteľ má pevný rám z masívneho smrekového dreva, takže je stabilný a odolné. Vlastné lehátko a vankúšik sú vyrobené z textilu, ktorý sa ľahko čistí a je navyše veľmi pohodlný. Strieška vás pri relaxácii chráni pred priamym slnkom.
Farba:hnedá / krémováhnedá / antracit
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne ohýbané drevo / tkanina (100% polyester)
Rozmery:šírka: 165 cmdĺžka: 198 cmvýška: 140 cm
Hmotnosť:28,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 28,5 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| DEKOR | Antracit |
| VÝŠKA | 140 cm |
| DĹŽKA | 198 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit |
| Hmotnosť | 28500.000g |