Záhradné lehátko krémový ratan
14.00 €
Do obchodu
Elegantné a mimoriadne vkusné lehátko vám umožní relaxovať každý deň na záhrade, terase alebo aj doma. Sedák je ergonomicky tvarovaný a operadlo nastaviteľné... Celý popis
Popis
Elegantné a mimoriadne vkusné lehátko vám umožní relaxovať každý deň na záhrade, terase alebo aj doma.
Sedák je ergonomicky tvarovaný a operadlo nastaviteľné do 6 polôh zaisťuje plný komfort. Mäkká poduška, ktorá je dodávaná spolu s lehátkom, dopĺňa jeho pohodlie (poťah je odnímateľný a zapína sa na zips).
Oceľové a hliníkové profily tvoriace konštrukciu sú opatrené práškovým lakom. Materiály, z ktorých je lehátko vyrobené, sú odolné voči poveternostným vplyvom a veľmi odolné.
Po zložení nožičiek je možné lehátka stohovať, takže uskladnenie aj väčšieho množstva nie je problém.
K lehátku je možné dokúpiť stolík z rovnakého typu polyratanu.
Farba:krémová / béžová melanž
Rozmery:šírka: 74 cmdĺžka: 208 cmvýška: 34 cm
šírka sedu: 74 cmhĺbka sedu: 128 cmvýška sedu: 34 cm
Hmotnosť:15 kg
Balenie obsahuje:1x lehátko1x poduška
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Hliník |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo |
| OBSAH SETU | 1x poduška |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 34 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 74 cm |
| DĹŽKA | 208 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |