Záhradné lehátko Dekorhome Sivá
307.40 €
Do obchodu
Toto opaľovacie lehátko v sebe kombinuje štýl a funkčnosť a vnesie na vašu záhradu, terasu, k bazénu alebo do iných vonkajších priestorov rustikálny šarm.... Celý popis
Popis
Toto opaľovacie lehátko v sebe kombinuje štýl a funkčnosť a vnesie na vašu záhradu, terasu, k bazénu alebo do iných vonkajších priestorov rustikálny šarm.
Toto lehátko je zhotovené z PE ratanu, ktorý je odolný proti poveternostným vplyvom, takže je mimoriadne odolné a vhodné na vonkajšie použitie. Operadlo je nastaviteľné a dá sa zaaretovať do požadovanej polohy. Šikmé podrúčky vám poskytnú maximálne pohodlie. Priložená poduška je navyše nielen praktickým doplnkom, ale tiež plní dekoratívnu funkciu.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:sivá / tmavo siváčierna / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery:šírka: 68 cmdĺžka: 181,5 cmvýška: 29 - 73 cm
rozmer sedadla: 201 x 54 cm
hrúbka podušky: 5 cm
Hmotnosť:19 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| HMOTNOSŤ | 19 kg |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Umělý ratan |
| FARBA KONŠTRUKCIE | Sivá |
| FARBA KONŠTRUKCIE | Čierna |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| OBSAH SETU | 1x ležadlo |
| OBSAH SETU | 1x poduška |
| SKLADACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| DĹŽKA | 181,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 19000.000g |