Záhradné lehátko Dekorhome Sivá
199.00 €
Do obchodu
Skrášlite svoje vonkajšie bývanie s týmto pôsobivým geometrickým záhradným lehátkom. Toto kovové záhradné kreslo v sebe kombinuje štýl s funkčnosťou a vnesie... Celý popis
Popis
Skrášlite svoje vonkajšie bývanie s týmto pôsobivým geometrickým záhradným lehátkom. Toto kovové záhradné kreslo v sebe kombinuje štýl s funkčnosťou a vnesie do vašej záhrady alebo vonkajšieho bývania unikátny šarm.
Záhradné lehátko je vyrobené z odolnej a robustnej ocele, takže je mimoriadne vhodné na vonkajšie použitie. Pevná textilenová tkanina opaľovacieho lehátka je vodeodolná a ľahko sa čistí. Operadlo záhradného lehátka si môžete nastaviť, takže si vždy budete môcť nájsť tú najpohodlnejšiu pozíciu. Vankúš a vankúšiky, ktoré sú súčasťou balenia, prispievajú k pohodliu pri sedení. Lehátko má skladací dizajn, takže nezaberie toľko miesta, keď ho práve nepoužívate.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Pokiaľ je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodovzdorným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu alebo sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémovásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:textilen / oceľ s povrchovou úpravou práškovým nástrekom
Rozmery:šírka: 74 cmdĺžka: 166 cmvýška: 81 cm
Hmotnosť:10 kg
Nosnosť:120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Kov |
| MATERIÁL KONŠTRUKCIE | Hliník |
| FARBA KONŠTRUKCIE | Čierna |
| FARBA KONŠTRUKCIE | Strieborná |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Textilen |
| MATERIÁL | Hliník |
| POLOHOVACIE | Áno |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| VÝŠKA | 81 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| DĹŽKA | 166 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 10200.000g |