Záhradné lehátko akáciové drevo Dekorhome Sivá
213.70 €
Do obchodu
Užívajte si s rodinou a priateľmi voľný čas na čerstvom vzduchu v pohodlí na tomto drevenom záhradnom ležadle! Záhradné lehátko je zhotovené z masívnej... Celý popis
Popis
Užívajte si s rodinou a priateľmi voľný čas na čerstvom vzduchu v pohodlí na tomto drevenom záhradnom ležadle!
Záhradné lehátko je zhotovené z masívnej akácie, čo je tvrdé drevo s hustou kresbou. Má prekrásny dizajn, ktorým zaujme na prvý pohľad, a je veľmi stabilný a odolný. Zručné remeselné spracovanie a nádherná kresba dreva od seba jednotlivé kusy navzájom ľahko odlišujú. Priložené podušky vám pri odpočinku zaistia maximálne pohodlie.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / textil (100% polyester)
Rozmery:šírka: 68 cmdĺžka: 202 cmvýška: 60 cm
výška sedu: 29 cm
hrúbka podušky: 6 cmhrúbka vankúša: 12 cm
Hmotnosť:27 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| DĹŽKA | 202 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 27000.000g |