Záhradné lehátko akácie / látka Dekorhome Béžová
240.40 €
Do obchodu
Doprajte si chvíle oddychu na záhrade či terase s naším pohodlným záhradným lehátkom a užite si pohodové popoludnie za vlastným domom! Ideálne sa hodí k... Celý popis
Popis
Doprajte si chvíle oddychu na záhrade či terase s naším pohodlným záhradným lehátkom a užite si pohodové popoludnie za vlastným domom! Ideálne sa hodí k bazénom, na balkón, záhradu atď.
Toto vonkajšie lehátko je vyrobené z akáciového dreva, je teda odolné a stabilné. Lehátko má ergonomický tvar, ktorý vám umožní sa poležiačky plne uvoľniť. Pokiaľ ho nepoužívate, môžete ho zložiť a uložiť. Poduška s podhlavníkom vám poskytne dodatočné pohodlie pri odpočívaní. Každá poduška je vybavená šiestimi pármi šnúrok, aby ste ju mohli pevne priviazať k lehátku.
Farba:hnedá / krémováhnedá / béžováhnedá / červenáhnedá / vínováhnedá / svetlo modráhnedá / tmavo modráhnedá / svetlo zelenáhnedá / tmavo zelenáhnedá / siváhnedá / antracithnedá / taupehnedá / čiernahnedá / vzor kvetyhnedá / červená - biela (kocka)hnedá / sivá kocka
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovaným povrchom / látka
Rozmery lehátka:šírka: 55 cmdĺžka: 184 cmvýška: 64 cm
Rozmery lehátka v zloženom stave:šírka: 55 cmdĺžka: 92 cmvýška: 20 cm
Rozmery podušky:šírka: 58 cmdĺžka: 186 cmhrúbka: 4 cm
Rozmery podhlavníka:šírka: 30 cmdĺžka: 47hrúbka: 4 cm
Balenie obsahuje:1 x lehátko1 x poduška
Hmotnosť:16 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Viacfarebné |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Potlač |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| DĹŽKA | 92 cm |
| DĹŽKA | 184 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 16040.000g |