Záhradné lehátko 2ks s poduškou a stolíkom akáciové drevo Dekorhome Vínová
622.30 €
Do obchodu
Táto sada dreveného lehátka a stolíka v sebe kombinuje štýl a funkčnosť a na vašu záhradu, terasu, k bazénu alebo do iného vonkajšieho bývania so sebou... Celý popis
Popis
Táto sada dreveného lehátka a stolíka v sebe kombinuje štýl a funkčnosť a na vašu záhradu, terasu, k bazénu alebo do iného vonkajšieho bývania so sebou prinesie rustikálne kúzlo.
Záhradné lehátko je vyrobené z masívneho akáciového dreva a dobre odoláva poveternostným vplyvom, má dlhú životnosť a je vhodné na vonkajšie použitie. Je vybavené kolieskami, takže ho ľahko presuniete, kam potrebujete. Operadlo a opierka nôh, ktoré sú nastaviteľné od úplne vzpriameného sedu až po vodorovnú polohu v ľahu, vám poskytnú maximálne pohodlie. Keď ich nepoužívate, je možné lehátko aj stolík zložiť. Priložená poduška nie je iba praktickým doplnkom, ale má aj dekoratívnu funkciu.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / krémováhnedá / béžováhnedá / červenáhnedá / vínováhnedá / svetlomodráhnedá / modráhnedá / svetlozelenáhnedá / zelenáhnedá / siváhnedá / sivohnedá taupehnedá / antracithnedá / čiernahnedá / vzor kvietokhnedá / biela - červená (kocka)hnedá / sivá kocka
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s prírodnou olejovou povrchovou úpravou / 100% polyester
Rozmery:šírka: 67 cmdĺžka: 199 cmvýška: 30 / 51 / 62 / 77 / 85 cm
hrúbka podušky: 3 cm
Rozmery stolíka:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:42,9 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:2x záhradné lehátko2x poduška1x stolík
Parametre
| FARBA | Modrá |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| HMOTNOSŤ | 43 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 51 cm |
| OBSAH SETU | 2x ležadlo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na ležadlo |
| SKLADACIE | Áno |
| HĹBKA | 40 cm |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| DĹŽKA | 199 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Vínová |
| Hmotnosť | 42900.000g |