Záhradné lehátko 2 ks so stolíkom polyratan / kov Dekorhome Hnedá
393.30 €
Do obchodu
Táto sada vysoko kvalitných ratanových opaľovacích lehátok, ktorá sa skladá z dvoch lehátok a jedného stolíka, v sebe spája štýl a funkčnosť a stane sa... Celý popis
Popis
Táto sada vysoko kvalitných ratanových opaľovacích lehátok, ktorá sa skladá z dvoch lehátok a jedného stolíka, v sebe spája štýl a funkčnosť a stane sa ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy.
Vďaka použitiu PE ratanu, odolného voči poveternostným vplyvom a vode, sa sada lehátok ľahko čistí, je odolná a vhodná na každodenné použitie. Lehátka a stolík sú vybavené robustným oceľovým rámom s práškovým nástrekom, ktorý ich robí veľmi stabilnými a odolnými. Operadlá lehátok je možné nastaviť do tej najpohodlnejšej polohy. Silné odnímateľné podušky prispievajú k pohodlnému sedeniu a ležaniu. Poťahy polstrov je možné ľahko sňať a vyprať. Vďaka kolieskam sa dajú lehátka ľahko presúvať. Na robustný malý stolík môžete odkladať svoje nápoje, telefóny, knihy alebo iné drobné predmety tak, aby ste ich mali po ruke.
Poznámka: Odporúčame sadu lehátok v daždi, snehu alebo mraze prikryť.
Farba:čierna / krémovo bielahnedá / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / látka (100% polyester) / kov
Rozmery lehátka:šírka: 65 cmdĺžka: 199,5 cmvýška: 37 - 84 cm
šírka sedu: 50 cmvýška sedu: 25 cm
hrúbka podušiek: 3 cm
Rozmery stolíka:šírka: 30 cmhĺbka: 30 cmvýška: 31 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Príručný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | 2 kolieska |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| OBSAH SETU | 2x ležadlo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na ležadlo |
| VÝŠKA SEDU | 25 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 31 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Umelý ratan |
| DĹŽKA | 199,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 25000.000g |