Záhradné lehátko 2 ks so stolíkom polyratan Dekorhome Čierna / tmavosivá
303.20 €
Do obchodu
Naša sada polyratanových záhradných lehátok sa hodí na opaľovanie aj relaxáciu. Opaľovacie lehátka sú vyrobené z vodeodolného PE ratanu, čo uľahčuje ich... Celý popis
Popis
Naša sada polyratanových záhradných lehátok sa hodí na opaľovanie aj relaxáciu. Opaľovacie lehátka sú vyrobené z vodeodolného PE ratanu, čo uľahčuje ich čistenie. Vďaka nastaviteľnému operadlu s piatimi polohami Vám tieto lehátka poskytnú mimoriadne pohodlie.
Záhradné lehátka a odkladací stolík disponujú pevným oceľovým rámom, ktorý zaisťuje stabilitu.
Balenie obsahuje 2 záhradné lehátka a 1 odkladací stolík.
Farba:čierna / tmavosivá / čiernatmavosivá / svetlosivá / čiernahnedá / krémová / čiernačierna / krémová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / látka / oceľ
Rozmery lehátka:šírka: 65 cmdĺžka: 200 cmvýška: 87 cm
Rozmery stolíka:šírka: 31 cmhĺbka: 30 cmvýška: 32 cm
Hmotnosť:24 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 31 cm |
| OBSAH SETU | 2x ležadlo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| SKLADACIE | Nie |
| HĹBKA | 30 cm |
| DĹŽKA | 200 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / tmavosivá |
| Hmotnosť | 24000.000g |