Záhradné lehátko 2 ks so stolíkom polyratan Dekorhome Čierna / biela
407.50 €
Do obchodu
Naša sada polyratanových záhradných lehátok sa hodí na opaľovanie a relaxáciu pri bazéne, na terase alebo na záhrade. Opaľovacie lehátka sú vyrobené z... Celý popis
Popis
Naša sada polyratanových záhradných lehátok sa hodí na opaľovanie a relaxáciu pri bazéne, na terase alebo na záhrade.
Opaľovacie lehátka sú vyrobené z vodeodolného PE ratanu, čo uľahčuje ich čistenie a dodáva im štýlový vzhľad. Textilenová tkanina je pohodlná, odolná a ľahko sa udržuje. Vďaka nastaviteľnému operadlu, mäkkému vankúšu a zakrivenému dizajnu vám tieto leňošky poskytnú mimoriadne pohodlie.
Záhradné lehátka a odkladací stolík disponujú pevným oceľovým rámom, ktorý im prepožičiava odolnosť a stabilitu. Na pevný stolík si môžete položiť nápoj, telefón, knihu alebo ostatné drobnosti, ktoré chcete mať po ruke.
Balenie obsahuje 2 záhradné lehátka a 1 odkladací stolík. Zostavenie sady je ľahké. Poznámka: Odporúčame sadu v daždi, snehu alebo mraze prikryť.
Farba:čierna / bielačierna / čiernahnedá / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / textilenová tkanina / oceľ
Rozmery lehátka:šírka: 70 cmdĺžka: 213 cmvýška: 40 - 91,5 cm
Rozmery stolíka:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:31,7 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Textilen |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 91,5 cm |
| OBSAH SETU | 2x ležadlo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| SKLADACIE | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 31,7 kg |
| DĹŽKA | 213 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / biela |
| Hmotnosť | 31750.000g |