Záhradné kreslá / lehátko 2 ks so stolíkom polyratan Dekorhome Čierna
273.30 €
Do obchodu
Táto ratanová súprava je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti a vašej záhrade alebo terase dodá nový šarm.Sedacia súprava je dostatočne odolná, aby ste ju... Celý popis
Popis
Táto ratanová súprava je dokonalou kombináciou štýlu a funkčnosti a vašej záhrade alebo terase dodá nový šarm.Sedacia súprava je dostatočne odolná, aby ste ju mohli používať vonku po celý rok. Možno ju uplatniť buď ako 2 kreslá so stolíkom, alebo ako opaľovacie ležadlo so stolíkom, ak obe kreslá plne prirazíme k sebe.Keďže je zhotovená z PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje vode aj klimatickým vplyvom, tak sa ľahko čistí, veľa toho vydrží a je možné ju využívať každý deň. Všetky diely majú robustné rámy z práškovo lakovanej ocele a vyznačuje sa dlhou životnosťou.Výšku operadla možno ľubovoľne meniť, aby sa vám sedelo čo najpohodlnejšie. Silné, snímateľné podušky s výplňou z vertikálneho bavlneného vlákna prispieva k príjemnejšiemu odpočinku. Ich poťahy sú ušité z polyesteru a majú skryté zipsy, takže sa dajú ľahko stiahnuť a vyprať.Modulárny ratanový nábytok je veľmi flexibilný, čo umožňuje nenáročné presúvanie podľa momentálnych potrieb.Balenie obsahuje: 1x konferenčný stolík so sklenenou doskou, 2x kreslá s polohacím operadlom a 2x odnímateľné podušky.Súpravu odporúčame v daždi, snehu a mrazu prikryť, aby Vám slúžila čo najdlhšie.Farba:siváčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:práškovo lakovaná oceľ / polyratan / sklo / 100% polyesterRozmery kresla:šírka: 65 cmhĺbka: 68 cmvýška: 25 - 69 cmRozmery konferenčného stolíka:šírka: 60 cmhĺbka: 40 cmvýška: 25 cmRozmery ležadlá (ak obe kreslá plne prirazíme k sebe a sklopíte):dĺžka: 190 cmšírka: 65 cmvýška: 25 cmhrúbka podušiek: 4 cmHmotnosť:17,7 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška |
| ŠÍRKA KRESLA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| ŠÍRKA LEHÁTKA | 65 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| DĹŽKA LEHÁTKA | 190 cm |
| VÝŠKA LEHÁTKA | 25 cm |
| VÝŠKA STOLA | 25 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 68 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 69 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,7 kg |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| DĹŽKA | 190 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 17720.000g |