Záhradné hojdacie lehátko Dekorhome Čierna
102.30 €
Do obchodu
Ergonomické a moderné záhradné hojdacie lehátko ponúka ten najlepší komfort ležania v pocite beztiaže. Užite si leto na záhrade, balkóne alebo terase av... Celý popis
Popis
Ergonomické a moderné záhradné hojdacie lehátko ponúka ten najlepší komfort ležania v pocite beztiaže. Užite si leto na záhrade, balkóne alebo terase av chladnom období relaxujte aj v obývacej izbe alebo zimnej záhrade. Sami sa rozhodnite, či chcete sedieť, ležať alebo sa hojdať.
Odnímateľný vankúš a polstrované podrúčky ponúkajú maximálne pohodlie pre hlavu, krk a paže.
Robustné a napriek tomu ľahké záhradné lehátko s rámom z pozinkovanej ocele s práškovým nástrekom je obzvlášť odolné voči poveternostným vplyvom a má zarážku hojdania - proti preklopeniu a pogumované nohy chrániace podlahu.
Lehátko je skladacia pre lepšiu úsporu miesta a ľahké prenášanie.
Vysoko kvalitná, dvojito tkaná a odolná textília (textilén) 2x1 ponúka zlepšenú cirkuláciu vzduchu. Vďaka špeciálnej technike tkania sa dokonale prispôsobí vášmu telu. Vyhnete sa tak nepríjemnému poteniu v teplých letných dňoch.
Ľahacia plocha odolná voči UV žiareniu odpudzuje vodu a veľmi ľahko sa udržuje, možno ľahko čistiť vlhkou handričkou.
Farba:sivý melírčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:textilen ( 70% polychlorid, 30% polyester) / pozinkovaná oceľ s práškovým nástrekom
Rozmery:dĺžka: 170 cmšírka: 75 cmvýška: 82 cm
šírka sedu: 40 - 50 cmvýška sedu: 37 cm
Nosnosť:180 kg
Hmotnosť:7,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Textilen |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| HMOTNOSŤ | 7,5 kg |
| VÝŠKA | 82 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 40 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| DĹŽKA | 170 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 7500.000g |