Záhradné bistro set 3 ks Rojaplast Sivá
98.80 €
Do obchodu
Set záhradného skladacieho nábytku obsahuje dve kovové kreslá a stôl v kvalitnom pevnom prevedení. Sada ponúka pohodlné posedenie a zároveň veľmi rýchlu... Celý popis
Popis
Set záhradného skladacieho nábytku obsahuje dve kovové kreslá a stôl v kvalitnom pevnom prevedení. Sada ponúka pohodlné posedenie a zároveň veľmi rýchlu možnosť zloženia a uskladnenia.
Set je vhodný aj pre menšie priestory.
Farba:sivábéžová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov
Rozmery stola:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 71 cm
Rozmery stoličky:šírka: 42 cmhĺbka: 48 cmvýška: 82 cm
Nosnosť stola:50 kg
Nosnosť stoličky:110 kg
Hmotnosť:14,3kg
Obsah setu:2x skladacia stolička, 1x skladací stôl
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 42 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 82 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 48 cm |
| HĹBKA | 48 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 71 cm |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 14,3 kg |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| DEKOR | Teakové drevo |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 14300.000g |