Záhradná stredová pohovka 2 ks LENKA Dekorhome Krémová
352.00 €
Do obchodu
Na tejto 2-miestnej záhradnej pohovke si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásne počasie, zdriemnuť sa alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Nadčasový... Celý popis
Popis
Na tejto 2-miestnej záhradnej pohovke si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásne počasie, zdriemnuť sa alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Nadčasový latkový dizajn nábytku vnesie na vašu záhradu, terasu alebo verandu rustikálne kúzlo.
Záhradná pohovka je zhotovená z masívneho akáciového dreva, je preto vysoko odolná a výborne vzdoruje rozmarom počasia. V kombinácii s husto polstrovanými poduškami vám táto sedačka poskytne maximálne pohodlie.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémová / hnedásivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo/látka (100% polyester)
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 60 cm
výška sedu: 30 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Hmotnosť:29 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x stredová pohovka 2 x poduška na sedák, 2 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| HĹBKA | 68 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 28600.000g |