Záhradná sedacia súprava TEREZA Dekorhome Tmavosivá
906.50 €
Do obchodu
Táto záhradná sedacia súprava sa skvele hodí, ak si chcete vychutnať šálku kávy s priateľmi alebo len tak poľahkávať. Vyžaruje rustikálne kúzlo a stane sa na... Celý popis
Popis
Táto záhradná sedacia súprava sa skvele hodí, ak si chcete vychutnať šálku kávy s priateľmi alebo len tak poľahkávať. Vyžaruje rustikálne kúzlo a stane sa na vašej záhrade, terase alebo verande atraktívnym doplnkom.
Sada záhradného nábytku je zhotovená z masívneho akáciového dreva, ktoré vyzerá ako tíkové. Je preto mimoriadne odolná, má dlhú životnosť a môžete ju pokojne používať každý deň.
Podušky a vankúše za chrbát vám pri sedení poskytnú maximálne pohodlie. Olejovaný povrch sa navyše ľahko čistí vlhkou handričkou.
Zostavenie záhradnej sedacej súpravy je jednoduché.
Farba:prírodná hnedá / krémováprírodná hnedá / tmavo šedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s teakovým vzhľadom / polyester
Rozmery konferenčného stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 25 cm
Rozmery kresla:šírka: 80 cmhĺbka: 65 cmvýška: 60 cm
Rozmery 2miestne pohovky:šírka: 140 cmhĺbka: 65 cmvýška: 60 cm
hrúbka podušiek: 10 cm
Hmotnosť:62,7 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x 2-miestna pohovka, 2 x kreslo, 4 x poduška na sedák a 4 x vankúš na operadlo
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x vankúš |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| ŠÍRKA KRESLA | 80 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 140 cm |
| VÝŠKA STOLA | 25 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA POHOVKY | 60 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 62,7 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 62700.000g |