Záhradná sedacia súprava TEREZA Dekorhome Krémová
935.30 €
Do obchodu
Táto drevená záhradná sedacia súprava je skvelou voľbou pre oddych na záhrade alebo terase a prináša do vášho vonkajšieho priestoru dotyk elegancie a krásy.... Celý popis
Popis
Táto drevená záhradná sedacia súprava je skvelou voľbou pre oddych na záhrade alebo terase a prináša do vášho vonkajšieho priestoru dotyk elegancie a krásy.
Sada záhradného nábytku je zhotovená z masívneho akáciového dreva, ktoré vyzerá ako tíkové. Je preto mimoriadne odolná, má dlhú životnosť a môžete ju pokojne používať každý deň.
Podušky a vankúše za chrbát vám pri sedení poskytnú maximálne pohodlie. Olejovaný povrch sa navyše ľahko čistí vlhkou handričkou.
Zostavenie záhradnej sedacej súpravy je jednoduché.
Farba:prírodná hnedá / krémováprírodná hnedá / tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s teakovým vzhľadom / látka (polyester)
Rozmery konferenčného stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 25 cm
Rozmery 2miestne pohovky:šírka: 140 cmhĺbka: 65 cmvýška: 60 cm
hrúbka podušiek: 10 cm
Hmotnosť:62 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x dvojmiestna pohovka, 4 x poduška, 4 x vankúš za chrbát
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x vankúš |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| ŠÍRKA POHOVKY | 140 cm |
| VÝŠKA STOLA | 25 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HMOTNOSŤ | 92 kg |
| VÝŠKA POHOVKY | 60 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 65 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 61200.000g |