Záhradná sedacia súprava so strieškou HELENA Dekorhome Tmavosivá
529.70 €
Do obchodu
Táto drevená pohovka s podnožkami a stolíkom kombinuje štýl a funkčnosť a dodá vášmu vonkajšiemu obytnému priestoru nádych rustikálneho kúzla. Válenda... Celý popis
Popis
Táto drevená pohovka s podnožkami a stolíkom kombinuje štýl a funkčnosť a dodá vášmu vonkajšiemu obytnému priestoru nádych rustikálneho kúzla.
Válenda vyrobená z masívneho akáciového dreva s olejovou povrchovou úpravou je odolná voči poveternostným vplyvom, stabilná a ľahko sa čistí vlhkou handričkou. Sada obsahuje 2 podnožky a stolík a je skvelou voľbou pre oddych a užívanie si počasia, zdriemnutie alebo rozprávanie s rodinou či priateľmi. Priložená poduška je viac než len praktickým doplnkom; má aj dekoratívnu funkciu.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:akácia / krémováakácia / tmavosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo/látka (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 179 cmhĺbka: 66 cmvýška: 180 cm
výška sedu: 29 cm
Rozmery podnožky:šírka: 85 cmhĺbka: 57 cmvýška: 29 cm
hrúbka podušky na sedák: 6 cmhrúbka podušky na operadlo: 15 cm
Rozmery stolíka:šírka: 85 cmhĺbka: 57 cmvýška: 29 cm
Hmotnosť:57 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x lavica s baldachýnom, 1 x stôl, 2 x podnožka, 5 x poduška na sedák, 3 x vankúš na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 57 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 5x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x baldachýn |
| OBSAH SETU | 3x poduška na operadlo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA | 180 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| ŠÍRKA | 179 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| OPIERKY RUK | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 57000.000g |