Záhradná sedacia súprava so strieškou Dekorhome Hnedá
698.90 €
Do obchodu
ato štýlová, a pritom veľmi pohodlná ratanová sedacia súprava s pohovkou a strieškou sa bude skvele vynímať na vašej záhrade, terase či dvore. Táto sada... Celý popis
Popis
ato štýlová, a pritom veľmi pohodlná ratanová sedacia súprava s pohovkou a strieškou sa bude skvele vynímať na vašej záhrade, terase či dvore.
Táto sada záhradného nábytku je vyrobená z PE ratanu, ktorý je odolný voči poveternostným vplyvom. Vďaka tomu sa ľahko čistí a je dostatočne odolná, aby vydržala každodenné použitie vonku. Segmenty pohovky a stolíky majú pevný, odolný rám z ocele s práškovým lakom. Odnímateľné podušky a vankúše sú veľmi pohodlné a majú polyesterové obliečky, ktoré sú mäkké a ľahko sa bijú.
Táto sada ratanového záhradného nábytku s pohovkou je ľahučká. Dá sa preto prenášať a prispôsobiť akémukoľvek rozvrhnutiu. Jej súčasťou je veľká strieška, ktorú si môžete roztiahnuť a vychutnať si príjemné chvíľky na vzduchu bez slnka v očiach. Na konferenčný stolík s doskou z číreho skla môžete položiť 6 cm hrubú podušku a premeniť ho tak na taburet. Tiež ho môžete zakomponovať medzi ostatný nábytok a vytvoriť si tak priestrannú rozkladaciu posteľ.
Farba:sivá / červená (bez sklenenej dosky)čierna / krémová / svetlo zelenáhnedá / krémová / svetlo zelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / látka (100% polyester) / sklo / kov
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 69,5 cmhĺbka: 69,5 cmvýška: 52,5 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 69,5 cmhĺbka: 69,5 cmvýška: 52,5 cm
Rozmery koncovej pohovky:šírka: 69,5 cmhĺbka: 69,5 cmvýška: 52,5 cm
výška sedu: 26 cmhĺbka sedu: 59,5 cm
Rozmery konferenčného stolíka:šírka: 69,5 cmhĺbka: 69,5 cmvýška: 26 cm
rozmery postranného stolíka: 40 x 40 x 42 cmcelkové rozmery pohovky (vrátane striešky): 208,5 x 62,5 x 140 cm (Š x H x V)
Hmotnosť:63 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 1 x stredová pohovka, 2 x koncová pohovka, 1 x konferenčný stolík, 1 x odkladací stolík, 5 x pohovková poduška, 1 x poduška ku konferenčnému stolíku, 9 x vankúš (7 krémovo bielych + 2 zelené), 1 x baldachýn
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 63 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 208 cm |
| ŠÍRKA | 69,5 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| OBSAH SETU | 9x vankúš |
| OBSAH SETU | Baldachýn |
| OBSAH SETU | 6x poduška |
| OBSAH SETU | 1x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 62,5 cm |
| HĹBKA | 69,5 cm |
| VÝŠKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 52,5 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ŠÍRKA POHOVKY | 209 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA STOLA | 26 cm |
| VÝŠKA SEDU | 26 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 62,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 140 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 63000.000g |