Záhradná sedacia súprava s poduškami polyratan Dekorhome Čierna
883.90 €
Do obchodu
Táto ratanová sedacia súprava je kombináciou štýlu a funkčnosti a stane sa ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy.Sedacia súprava je vyrobená z umelého PE... Celý popis
Popis
Táto ratanová sedacia súprava je kombináciou štýlu a funkčnosti a stane sa ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy.Sedacia súprava je vyrobená z umelého PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje vode aj klimatickým vplyvom, a preto sa ľahko čistia, neopotrebováva sa a je vhodná pre každodenné používanie.Má pevný rám z práškovo lakovanej ocele, a teda aj dlhú životnosť.Hrubé odnímateľné podušky na sedadlá a operadlá sú veľmi pohodlné. Ich polyesterové poťahy so zipsami sa dajú zložiť a vyprať, takže je ľahké ich udržiavať čisté.Súprava ratanového nábytku je veľmi flexibilný a je možné ju bez námahy presúvať a prispôsobovať rôznemu prostredia. Zostavenie záhradného posedenia je jednoduché.Balenie obsahuje 1x stôl so sklenenou doskou, 1x pohovku v tvare L, 1x lavicu, 1x podušku na lavici, 3x podušku na pohovku a 7x vankúš za chrbát.Farba:čierna / krémovo bielahnedá / krémovo bielasivá / tmavosiváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:oceľový rám / PE (polyetylénové) ratan / sklopodušky: 100% polyesterRozmery pohovky v tvare L:šírka: 220 cmhĺbka: 172 cmvýška: 82 cmRozmery stola:šírka: 120 cmhĺbka: 70 cmvýška: 66 cmRozmery lavice:šírka: 110 cmhĺbka: 40 cmvýška: 30 cmHmotnosť:55,8 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 7x vankúš |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka |
| VÝŠKA STOLA | 66 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 220 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 172 cm |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| VÝŠKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HĹBKA LAVICE | 40 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 55,8 kg |
| HĹBKA POHOVKY | 172 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 30 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 55820.000g |